2018/ 2019

Świętujemy 100 lecie Polski

Już po raz drugi braliśmy udział w SPRZĄTANIU ŚWIATA. Zebraliśmy śmieci wokół przedszkola a następnie je posegregowaliśmy.

Witamy po wakacjach!

Minęły już ponad dwa tygodnie, kiedy powróciliśmy do przedszkola po ciepłych i pięknych wakacjach. Z wielkim zapałem odnowiliśmy przedszkolne przyjaźnie, przypomnieliśmy sobie zasady funkcjonowania w grupie a następnie zabraliśmy się ostro do nauki.

Wypełniamy karty pracy ” Plac Zabaw”, uczymy się piosenek, uczestniczymy w zajęciach z rytmiki,języka angielskiego, religii oraz zajęciach sportowych.

Słuchamy opowiadań, wierszy, które pozwalają nam poznać ten piękny świat, który jest dla nas ” Wielkim Placem Zabaw”. Dzięki ciepłej, słonecznej pogodzie możemy przebywać długo na świeżym powietrzu. Dużymi krokami zbliża się jednak kolejna pora roku, najbardziej kolorowa i bogata w skarby ogrodów, sadów i pól, które będą także przedmiotem naszego zainteresowania.

Zapraszamy do odwiedzania naszej grupowej strony, znajdą się tu kolejne ciekawostki.